Home Sport Nuk është në planet e Guardiolës/ Klopp në sulm për mesfushorin, e...

Nuk është në planet e Guardiolës/ Klopp në sulm për mesfushorin, e sheh si zëvendësues të Fabinhos

Me shumë mundësi Fabinho do të largohet nga Liverpool në drejtim të Arabisë Saudite këtë verë dhe trajneri i “The Reds”, Jurgen Klopp po sheh për zëvendësuesin e mesfushorit.

27-vjeçari anglez është aktivizuar shumë pak me City-n sezonin e fundit, i kushtëzuar edhe nga një dëmtim në shpatull, që e bëri të humbasë të gjithë pjesën e parë të kampionatit.

Megjithatë, kur u kthye, ai nuk u mor në konsideratë nga Pep Guardiola, i cili e vendosi vetëm në dy raste si titullar në Premier League.

Previous articleJetë para 6 mijë vjetësh/ Arkeologu për vendbanimin e Linit: Gjetjet tregojnë që këtu ka pasur fermerë
Next articleXhadia – Nga Kalosh Çeliku