Home LifeStyle Nuk do ta njihni/ Do habiteni si dukej Ana e ‘Përputhen’ para...

Nuk do ta njihni/ Do habiteni si dukej Ana e ‘Përputhen’ para se të hynte në emision, fansat i publikojnë foton që nuk do donte (FOTO)

Çfarë ndryshimi/ Nuk do ta njihni! Do habiteni si dukej Ana e

Ish konkurrentja e Përputhen Ana Lleshi, shpesh herë është në qendër të mediave rozë. Përmes stilit dhe bukurisë së saj, ajo arrin të marrë vëmendje gjithmonë.

Por, jo gjithmonë Ana paska qenë e ‘bukur’. Fansat ia publikuan një fotografi në rrjetë sociale duke krahasuar Anën e sotme, me Anën e cila ishte para operacioneve plastike. Vlerësojeni vetë.

Çfarë ndryshimi/ Nuk do ta njihni! Do habiteni si dukej Ana e

SOURCEBulevard News
Previous articleZhdukja e biznesmenit në Pukë, ekspertët përforcojnë njërën nga tezat, zbardhet çfarë i ka ndodhur italianit kohët e fundit
Next articleRama flet për largimin e të rinjve: E kuptoj një të ri që largohet, s’jemi në bunkerin e Enverit