Home Kuriozitete Njihuni me modelin e ri të makinës me teknologji hibride të Honda-s...

Njihuni me modelin e ri të makinës me teknologji hibride të Honda-s që vjen në Europë!

Risitë nuk kanë fund, Honda ZR-V është në shitje në Japoni për gati një vit, dhe tani ky model më në fund ka mbërritur në Evropë. ZR-V arrin të plotësojë atë mangësinë ose hapësirën e krijuar mes modeleve HR-V dhe CR-V dhe ofrohet në Evropë me një motor 2 litërsh me teknologji hibride. Është një motor me katër cilindra që shitet edhe në Japoni, dhe fuqia e kombinuar është 181 kuaj fuqi.

Previous articleElbasan/ Noka në shkelje të ligjit, bën si inspektor në qendrën e votimit. Reagon KQZ
Next articleZgjedhjet më të rëndësishme në 100 vite: Mbyllet votimi në Turqi, pjesëmarrja rreth 90 për qind