Home LifeStyle Një set i mrekullueshëm fotosh nga Irina Shayk

Një set i mrekullueshëm fotosh nga Irina Shayk

128Kush ka menduar se Irina Shayk nuk mund të bëhet më e nxehtë se kaq, gabohet.

Ky set fotosh, realizuar për markën Agua Bendita, tregon një Irina Shayk në pozat më seksi që ka realizuar ndonjëherë.

27 vjeçarja, e cila ka dy vite që është e lidhur me futbollistin Cristiano Ronaldo, ka pozuar jo vetëm në plazh, por edhe nën ujë.irina4 irina5 irina6 irina irina 2 irina3

 

Previous articleDer Standard: Serbët dhe shqiptarët po mprehin shpatat
Next articleMancaku: Teuta do të vazhdojë të jetë në vendet e kreut në kampionat