Home LifeStyle Nicola McLean thuajse e zhveshur në prezantimin e “Looser Women Live”

Nicola McLean thuajse e zhveshur në prezantimin e “Looser Women Live”

nikolNicola McLean është shfaqur edhe njëherë në publik mbrëmjen e kaluar ndërsa filmonte episodin e fundit të “Looser Women Live”. Ish pjesëmarrësja në spektaklin “big Brother” thuajse kishte nxjerrë gjithçka në shesh duke ekspozuar pjesën e kurrizit dhe të pasmet. 31 vjeçarja nënë e dy fëmijëvë mbetet një prej personazheve më të pëlqyeshme nga paparacët. Nicole ishte pranë mikeshës së saj Chloe Sims.

Previous articleFranca sulmon bazën militante somaleze
Next articleSadiku, futbollisti shqiptar më i kërkuari në merkato