Home Aktualitet Ngacmoi seksualisht 13-vjeçaren, dënohet me 7 vite burg ish-polici Kol Kola

Ngacmoi seksualisht 13-vjeçaren, dënohet me 7 vite burg ish-polici Kol Kola

LEZHË- Ngacmoi seksualisht 13-vjeçaren, dënohet me 7 vite burg ish-polici Kol Kola.

63-vjeçari Kol Kola në maj 2021 mori në makinë të miturën dhe i tha se do e çonte në komisariat.