Home LifeStyle Nga Raffaella Carra te Sharon Stone, katër sozitë shqiptare të yjeve të...

Nga Raffaella Carra te Sharon Stone, katër sozitë shqiptare të yjeve të Hollywood-it

Ditën e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishin të ftuara 4 gra shqiptare që janë certifikuar si sozitë e katër grave të suksesshme të Hollywood.

Migeljana Guri, Zhaneta Tola, Fadile Skendaj dhe Lumnie Cota janë shpallur përkatësisht si sozia e Ava Gardner, Sharon Stone, Rafaella Carra dhe Claudia Cardinale.

Ato erdhën në studio të veshura si yjet ndërkombëtarë dhe treguan nga ngatërresat e njerëzve e deri tek momenti i certifikimit.

Në studio u festua edhe ditëlindja e 70-të e Fadiles, torta e së cilës shkruante “Auguri Raffaella”.

Previous articleIncidenti në Detin e Zi, publikohet simulimi i animuar, ja si ‘u godit’ droni amerikan nga aeroplanët luftarakë rusë
Next articleNë këtë vend të Europës kërkohet që paga minimale të jetë 5000 euro