Home Kulture Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive, Veliaj publikon listën me...

Nga koncertet me muzikë live tek lojërat sportive, Veliaj publikon listën me 100 aktivitete në Tiranë për Ditën e Verës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ftoi qytetarët që më 14 Mars, Ditën e Verës, të bëhen pjesë e aktiviteteve të shumta që do të organizohen në kryeqytet.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, ka publikuar axhendën e mbushur me mbi 100 aktivitete në vende të ndryshme në kryeqytet.  Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ftoi qytetarët që më 14 Mars, Ditën e Verës, të bëhen pjesë e aktiviteteve të shumta që do të organizohen në kryeqytet.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, ka publikuar axhendën e mbushur me mbi 100 aktivitete në vende të ndryshme në kryeqytet.

“Evente festive dhe sportive pafund, eja festojmë bashkë ‘Ditën e Verës’, në Qytetin e Rinisë dhe Sportit. Zgjidh vendin ku do na bashkohesh”, shkruan Veliaj.

Previous articlePërplasen 42 automjete në një autostradë në Hungari
Next article4.1 miliardë shikime, por Luiz Ejlli nuk është shqiptari më i parë në TikTok – eksperti zbulon kush kryeson