Home LifeStyle “Nga çfarë ke frikë?”/ Kiara ia thotë hapur Luizit: Të më bësh...

“Nga çfarë ke frikë?”/ Kiara ia thotë hapur Luizit: Të më bësh mua për budallaqe…

Një tjetër ditë nisi me puthje e përqafime mes Luizit dhe Kiarës. Pasi u zgjuan nga gjumi Kiara dhe Luizi qëndruan për disa çaste në dhomën e ndenjes, ku mes tyre pati një bisedë që u shoqërua me batuta.

Kiara i kërkoi Luizit që të mos e gënjejë kurrë atë. Ky i fundit e pyeti se për çfarë gënjeshtrash e ka fjalën.

Kiara tha se e ka shumë problem në qoftë se ai do e gënjente për gjëra të rënda, që mund të prekin sedrën e saj.

Luizi premtoi se nuk do e bëjë një gjë të tillë. Ndiqni videon për të parë bisedën mes tyre.

Previous articleOsmani për “SkyNews”: Rusia po tenton ta destabilizojë Kosovën përmes Serbisë
Next articleEmigrantët e Shijakut përshtypje pozitive për punët e bëra për qytetin