Home Sport Neymar për Messin: Vëlla, nuk funksionoi por provuam gjithçka

Neymar për Messin: Vëlla, nuk funksionoi por provuam gjithçka

Në ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Paris Saint-Germain, të shtunën mbrëma u shfaq Lionel Messi, i cili vendosi të largohet nga kampionët e Francës dhe është në kërkim të fazës tjetër të karrierës së tij.

“Vëllai nuk shkoi por provuam gjithçka. Ishte kënaqësi të ndaja edhe dy vite. Fat të mirë në fillimin tuaj të ri dhe jini të lumtur. Unë të dua”, ka shkruar Neymar.

Previous articleKandidatët republikanë për president mblidhen në Ajova; mungon ish-Presidenti Trump
Next articleIsh-mjeku i Shtëpisë së Bardhë: Biden nuk është i aftë për të rikandiduar, as fizikisht e as mendërisht