Home Aktualitet “Neveri”, Spartak Ngjela reagon pas takimin Rama-Vuçiç-Zaev dhe nxjerr foton

“Neveri”, Spartak Ngjela reagon pas takimin Rama-Vuçiç-Zaev dhe nxjerr foton

Avokati i njohur Spartak Ngjela e cilëson si neveri takimin e sotëm që u zhvillua në Tiranë mes kryeministrit Rama, presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe kryeministrit maqedonas Zoran Zaev në kuadër të mini-shengenit ballkanik. Në profilin e tij në Facebook, Ngjela shpërndan foton e Vuçiç dhe Ramën dhe mbishkruan ‘Neveri’.

Previous articleImzot Gjergj Meta: Nuk duhet të luajmë me ligjet e natyrës! Dora e Zotit ishte në këtë ngjarje
Next articleHRW: Projektligji i qeverisë kërcënon lirinë e shprehjes