Home Kulture Netflix publikon 10 filmat më të ndjekur të platformës!

Netflix publikon 10 filmat më të ndjekur të platformës!

Platforma e  njohur Netflix ka publikuar së fundmi 10 filmat më të ndjekur që nga hapja e kësaj platforme. Nëse jeni përdorues i Netflix hidhini një sy listës, ndoshta ju ka shpëtuar ndonjë film pa parë.

Lista e filmave më të shikuar:

Extraction (99 milionë)

Bird Box (89 milionë)

Spenser Confidential (85 milionë)

6 Underground (83 milionë)

Murder Mystery (73 milionë)

The Irishman (64 milionë)

Triple Frontier (63 milionë)

The Wrong Missy (59 milionë)

The Platform (56 milionë)

The Perfect Date (48 milionë)

SOURCEbulevard news
Previous articleDOKUMENT/ Ngritja e flamurit në Durrës dhe pritja e Ismail Qemalit
Next article“Situata ka dalë jashtë kontrollit”, Gazmend Koduzi publikon pamjet dhe zbulon çfarë po ndodh sot në spitalin COVID 2