Home Aktualitet Nesër Samiti, ja linjat e autobusit që do të pezullohen

Nesër Samiti, ja linjat e autobusit që do të pezullohen

Nga ora 06:00 e mëngjesit, deri në orën 20:00 të mbrëmjes do të pezullohet lëvizja e urbanëve në Tiranë brenda perimetrit të sigurisë, ku do të zhvillohet samiti i BE-së. Më konkretisht do të ndalohet qarkullimi te Bulevardi Dëshmorët e Kombit, sheshi Nënë Tereza, rruga e Elbasanit, Bulevardi ‘Bajram Curri’, bulevardi ‘Zhan Dark’ dhe rruga ‘Ibrahim Rrugova’.

Në dokumentin poshtë, tregohet edhe si do të ndryshojë itinerari i lëvizjes së autobusëve dhe linjat që do të pezullohet udhëtimi.

Previous articleSkandali/ Abuzohen seksualisht tri motrat me probleme mendore! Lindin tre fëmijë, në burg 75-vjeçari! Institucionet: E kemi bërë punën tonë
Next article“Antimitingu, jo surprizë”/ Shano: Mitingu i BE nesër në Tiranë, ngjarje e bukur herëparë në trojet tona