Home Politike Nënkryetarja e Kuvendit: Kur erdhi në Shqipëri princ Vidi, gruaja e tij...

Nënkryetarja e Kuvendit: Kur erdhi në Shqipëri princ Vidi, gruaja e tij ishte e veshur me dekolte. Injorantët e asaj kohe e sulmuan

Nënkryetarja e Kuvendit Ermonela Felaj ka mbrojtur gjatë fjalës së saj në Kuvend projektin e qeverisë për Portin e Durrësit.

Ajo e krahasoi investitorin arab me princ Vidin i cili kur erdhi në Shqipëri, sipas saj u sulmua për shkak se gruaja e tij ishte e veshur me dekolte.

“M’u kujtua kur erdhi princ Vidin ë Shqipëri, u prit me duartrokitje, por më pas u sulmua. Ai erdhi me gruan e tij të veshur ne dekolte.

Kjo ishte shumë për njerëzit injorantë të asaj kohe. Sot po flasim për investitorë. Alabar nuk është gjë tjetër veçse është Emar. Mos shkoni me logjikën e dekoltes. Serioziteti kërkon lexim”, deklaroi Felaj.

Previous articleAlbini ka vdekur, rroftë Kurti!
Next articleBilanci i COVID-19 në vend, MSH: 12 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orë