Home Aktualitet Zbardhen emrat e 6 prej ish-zyrtarëve të bashkisë së Durrësit për të...

Zbardhen emrat e 6 prej ish-zyrtarëve të bashkisë së Durrësit për të cilët janë firmosur urdhër arreste

Bëhen të ditur nga mediat  emrat e disa prej zyrtarëve dhe ish zyrtarëve të drejtorisë së Urabanistikës në bashkinë e Durrësit për të cilët SPAK ka lëshuar urdhër arreste nën akuzën e korrupsionit dhe shpërdorimit të detyrës.

Adhurim Qehajaj (ish drejtori i Urbanistikës) arrest me burg

Lira Kertusha juriste tek Ubranistika (arrest shtepie)

Adlei Likmeta (arrest me burg)

Roza Kovaci (arrest shëtpie)

Edlira Kertusha (arrest shtëpie)

Adnand Tocila (arrest me burg)

Previous articleMuri elektoral i Ramës, 800 metra i lartë
Next articleRama për arrestimin e Dakos: Nuk ndihesh mirë kur shikon dikë që ka qenë krah teje në pranga, por…