Home Politike Negociatat për bashkimin e PD dështuan, por Bardhi takohet sot me demokratët

Negociatat për bashkimin e PD dështuan, por Bardhi takohet sot me demokratët

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka kërkuar që të mblidhet me deputetët në degën numër 7 të Partisë Demokratike në Tiranë ditën e sotme.

Në takimin e sotëm pritet që të diskutohen vendimet: Nesër, datë 2 Nëntor, ora 18:00; në selinë e Partisë Demokratike Dega 7 (përballë Mondialit), do të zhvillohet mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike, me rend dite: Diskutime dhe vendimmarrje mbi qëndrimin e mëposhtëm të Grupit Parlamentar të PD.

Previous article9-mujori/ Shqiptarët kanë shpenzuar 14 milionë euro për sigurimin e udhëtimeve jashtë vendit
Next articleAkuzat për shantazh nga mediat/ Rama nxjerr dokumentin: Kërkohen 12 mln lekë nga AZHBR, kur nuk i jepen fillojnë lajmet e fabrikuara