Home Kronika Ndryshime në Policinë e Shtetit, Ardian Çipa ikën nga Elbasani, emërohet në...

Ndryshime në Policinë e Shtetit, Ardian Çipa ikën nga Elbasani, emërohet në Gjirokastër. Kush e zëvendëson

Ndryshime në Policinë e Shtetit.

Gazetari Igli Çelmeta raporton për BalkanWeb se Ardian Çipa do emërohet drejtor në Gjirokastër, Bled Çeliku në Drejtorinë e Përgjithshme, si këshilltar i Drejtorit Muhamed Rrumbullaku.

Po ashtu mësohet se Ilir Proda do të komandohet drejtor në Elbasan, në vend të Çipës. Këto ndryshime pritet të bëhen zyrtare ditën e sotme.

Previous article“Kur Tito i ka thënë Enverit se, Kosova banohet nga shumica shqiptarë dhe ata duan të bashkohen, ai i’u përgjigj…”/ Dëshmitë e panjohura të Liri Belishovës
Next article“Mos më prek aty Armaldo”/ Ngacmime mes Maestros dhe Luizit: S’je në standartin të fitosh