Home Aktualitet Ndryshime në pikën kufitare të Morinës, emërohet shefi i ri

Ndryshime në pikën kufitare të Morinës, emërohet shefi i ri

Arbër Alimadhi është vendosur në krye të Drejtorisë së Kufirit dhe Emigracionit në Morinë, pas largimit të ish-drejtorit Ermal Haxhi.

Ndërkohë bëhet me dije se Ermal Haxhi është dërguar në Lezhë.

Pritet që ndryshime të ketë edhe në Drejtorinë e Policisë së Kukësit, por deri më tani nuk ka dalë asnjë emër.

SOURCEbulevard news
Previous articleDetin e “ndan” Haga / Historiania Kocaqi bën deklaratën e fortë: Barrë e rëndë për Ramën
Next articleÇështja e detit në Hagë / Kreshnik Spahiu e thotë hapur: Do duhen 4-5 vite për të marrë një përgjigje