Home Aktualitet Ndihen lëkundje të tjera tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Ndihen lëkundje të tjera tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra

Sërish lëkundje tërmeti në Veri të Shqipërisë. Tërmeti sipas IGJEUM u regjistrua 3 km në Juglindje të Fushë-Arrëzit në orën13:41, me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter.

Kjo është lëkundja e disatë pas tërmetit të fortë 4.3 që tronditi dje jo vetëm rrethin e Pukës, por u ndje dhe në disa qytete të tjera dhe Tiranë.

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja ku ishte

Sërish lëkundje tërmeti në Shqipëri/ Ja ku ishte