Home LifeStyle Ndërron jetë papritur aktori i famshëm amerikan

Ndërron jetë papritur aktori i famshëm amerikan

Ka ndërruar jetë në moshën 60-vjeçare aktori i famshëm amerikan Lance Reddick, i cili ka marrë pjesë në serialin e HBO, The Wire, ndërsa ka luajtur rolin e Charon në filmat aksion-triller të John Wick.

Ai ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur të premten në shtëpinë e tij në Los Anxhelos.
“Lance do të na mungojë shumë. Ju lutem respektoni privatësinë e familjes së tij në këtë moment të vështirë”, tha publicistja e tij Mia Hansen.

Reddick pati një karrierë 25-vjeçare në aktrim, ku mori pjesë në dhjetëra fila. Po ashtu, ai ishte edhe muzikant.

Previous articleSirena nga Seria A bien për sulmuesin shqiptar, Sasuolo ofron 3 milionë euro për sulmuesin e Kombëtares U21
Next articleGJKKO lë në qeli Lefter Allën, burg dhe për zyrtarët e tjerë të Bashkisë, 2 në arrest shtëpie