Home Kronika Ndërron jetë atleti 25-vjeçar shqiptar në Greqi, humb drejtimin e mjetit dhe...

Ndërron jetë atleti 25-vjeçar shqiptar në Greqi, humb drejtimin e mjetit dhe përplaset me trafikndarësen…

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Greqi, ku ka ndërruar jetë atleti shqiptar, Denis Gjura.

Bëhet me dije se 25-vjeçari shqiptar ishte duke udhëtuar, kur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me trafikndarësen në Patra. Përplasja ka qenë e fortë dhe atleti shqiptar ka humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Mediat greke shkruajnë se Denis Gjura ishte një atlet i Esperos Patras dhe kishte marrë disa çmime, siç ishte fitorja në “Run Greece of Patras”.

TRAGJEDIA! Ndërron jetë atleti 25-vjeçar shqiptar në

Previous article“BE e konsideron Shqipërinë një vend me rrezikshmëri të lartë për shkatërrimin e monumenteve”/ Zhupa-Margaritit: Në një vend tjetër do të ishe shkarkuar!
Next articleKandidati i PD për Bashkinë e Vorës paralajmëron arrestimin e një tjetër kryebashkiaku socialist: Tenderi mbi 2 mln euro i pastrimit në shkelje të plotë