Home Politike Ndarja nga jeta e Isuf Kalos, deputeti i PD: Një nga specialistët...

Ndarja nga jeta e Isuf Kalos, deputeti i PD: Një nga specialistët e përpunimit të politikave shëndetësore të OBSH

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu ka shprehur ngushëllimin e tij pas ndarjes nga jeta të mjekut të njohur Isuf Kalo, teksa me anë të një shkrimi në Facebook ka thënë se a ishte jo vetëm një specialist me vlera në fushën e tij, por një njohës i aftë i politikave shëndetësore.

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen në radhë të parë dhe për të gjithë ata që e ndjejnë humbjen e tij.

Njoftimi i plotë:

“U largua” edhe Isuf Kalo.

Dhimbje per ate, familjen, miqte…
Jo vetem nje specialist me vlera ne fushen e tij te endokrinologjise, vecanerisht te diabetologjise.
Por dhe nje njohes i afte i politikave shendetesore.
Nje nga specialistet e organizatoret e perpunimit te tyre ne nivele te larta te OBSh.
Ngushellimet me te sinqerta per familjen ne radhe te pare, per te gjithe ata qe e ndjejne humbjen e tij!
Fatkeqesisht ne kete mes janari, po humbim shoke, kolege e miq…

Previous articleMoti i keq/ Peleshi bën bilancin e situatës në terren: Priten reshje të dendura shiu, tregoni kujdes!
Next articleIgli Tare: Duam të fitojmë Kupën e Italisë