Home LifeStyle Natalie Portman fotografohet në plazh, mes thashethemeve se është ndarë nga burri...

Natalie Portman fotografohet në plazh, mes thashethemeve se është ndarë nga burri pasi ai e ka tradhtuar

Natalie Portman dukej mahnitëse gjatë një xhirimi në plazh në Spanjë të mërkurën.

Aktorja fituese e çmimit “Oscar”, 42 vjeçe, ishte veshur një fustan të kuq të tejdukshëm dhe të kulluar me një dekolte të zhytur, teksa ecte zbathur në rërë përderisa xhironte një ekspeditë të re për markën “Dior”.

Ndërsa e rrethuar nga ekipi i prodhimit dhe xhirimet, ylli i “Black Swan”, e cila dukej e dëshpëruar teksa doli pa unazën e saj të martesës në Paris dy ditë më parë, ecte përgjatë bregut, shkruan DailyMail.

Në një moment, Portman ishte hedhur në ujë për të xhiruar dhe doli për t’u mbështjellë me një mantel të bardhë.

Për xhirimet, ajo dukej shkëlqyese teksa kishte një makijazh minimal në fytyrën e saj dhe ishte me flokë dredha të çrregullta.

Gjatë xhirimit, ajo u pa duke shkrepur shumë fotografi teksa vraponte përgjatë plazhit dhe spërkatej në ujë.

Mes orarit të saj të ngjeshur, Portman është përballur me probleme në martesën e saj 11-vjeçare me Benjamin Millepied për shkak të akuzave për tradhti.

Muajin e kaluar, u raportua se producenti francez, 46 vjeç, kishte një lidhje të dyshuar me aktivisten e ndryshimeve klimatike Camille Etienne dhe, si rezultat, dyshja spekulohet se do të shkojnë drejt ndarjes.

Që atëherë, si Portman ashtu edhe Millepied janë parë pa unazat e martesës teksa vazhdojnë të jenë bashkë prindër t֝ë dy fëmijëve të tyre.

 

Previous articleEmigrantja shqiptarë në Kanada: Humbja e bashkëshortit më ndryshoi jetën! Udhëtimi im nga 1997-2023!
Next articleMorën me qira një veturë Tesla – nënë e bijë mbesin të bllokuara pasi nuk dinin se si ti hapnin dyert