Home Sport Nata “magjike” e Champions League / Bayern përballet me PSG, Porto me...

Nata “magjike” e Champions League / Bayern përballet me PSG, Porto me Çelsin

Për tifozët e futbollit erdhi dita e shumëpritur

Edhe sot në mbrëmje të tjerë gjigande te futbollit europian do të zbresin në fushë në kuadër të çerekfinaleve të Champions League.

Bayern përballet me PSG, ndërsa Porto me Çelsin

Vëmendja maksimale është tek Bayern-PSG. Finalja e vitit të kaluar, këtë herë vjen në fazën e çerekfinaleve duke bërë që francezët të kërkojnë të hakmerren edhe pse do të jetë shumë e vështirë pasi të dyja skuadrat kanë probleme me mungesat.

Dy duelet do të luhen sot në orën 21:00.

SOURCEbulevard news
Previous articlePresidenti Meta nxjerr dokumentet dhe kërcënon kryeministrin Rama: Përgjigjen do e marrësh mbasdite nga Vlora
Next articleSali Berisha: Stop terrorit psikologjik ndaj punonjësve!/ Rama dhe Balluku përgjegjës të bllokimit të aeroportit të Rinasit