Home LifeStyle Nara flet për raportet që ka pasur me legjendën Maradona

Nara flet për raportet që ka pasur me legjendën Maradona

Uanda Nara ishte e ftuar në emisionin “Belve” ku ka zbuluar shumë gjëra interesante për jetën e saj.

Previous articleLindjet në Gjirokastër me ‘pikatore’, 2022 me numrin më të ulët në 30 vitet e fundit
Next articleArtan Hoxha publikon dokumentet dhe shigjeton Metën: Eshka ndizet ngadalë, por është e sigurt! Çfarë po paralajmëron gazetari?