Home Aktualitet Moti i keq shkakton vonesa në portin e Durrësit: Tragetet e linjës...

Moti i keq shkakton vonesa në portin e Durrësit: Tragetet e linjës Durrës-Bari nuk do nisen sonte

Kapiteneria e portit të Durrësit ka njoftuar se si pasojë e motit të keq, tragetet e linjës Durrës-Bari nuk do të nisen sonte sipas orarit.

Nisja e tyre është parashikuar të bëhet ditën e nesërme në orën 05:00 të mëngjesit. Ndërsa tragetet nga Bari do të nisen sonte në orën 22:00 dhe parashikohet të mbërrijnë të nesërmen në orën 07:00 të mëngjesit.

Previous articleTurqia ofensivë tokësore në Siri, Erdogan: Do t’i shuajmë terroristët kurdë
Next articleAksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç/ Raportohet për 5 të plagosur, dy në gjendje të rëndë