Home LifeStyle “Mosmirënjohëse”, Bled Mane shpërthen ndaj Kiarës: Duhet të kishe dalë nga loja

“Mosmirënjohëse”, Bled Mane shpërthen ndaj Kiarës: Duhet të kishe dalë nga loja

Mbrëmjen e djeshme, banorë dhe ish-banorë të Big Brother janë pyetur se kë shikojnë si më pranë finales mes Luizit dhe Kiarës.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë thënë emrin e Kiarës, duke çuditur jo pak edhe vetë moderatoren. Nga ana tjetër, ish-konkurrenti, Bledi duket se nuk e ka kursyer moderatoren në komentet e tij.  Mbrëmjen e djeshme Bledi tha se e ka dëgjuar shpesh Luizin ta përmendë me mirënjohje brenda shtëpisë, mirëpo Kiara nuk e ka bërë kurrë.

Sipas tij, moderatorja është shumë mosmirënjohëse dhe nëse ai nuk do të dilte vullnetarisht nga loja, Kiara do të ishte larguar para tij nga Big Brother.  “Kiara ka treguar që është mosmirënjohëse’, tha ai, duke sjellë edhe debate me disa nga ish-banorët e tjetër.

Previous articleTorturuan të dënuarin shqiptar, arrestohen 4 policët grekë! I burgosuri: U kërkova ujë dhe më goditën në kokë! Më vunë helmetë, të mos dukeshin shenjat
Next articleTrajneri i Milanit: Tani e mbrapa të gjitha ndeshjet vendimtare, duhet të renditemi në katër vendet e para