Home Politike Mori pjesë në ditëlindjen e Bes Kallakut, kryebashkiaku socialist zbulon a është...

Mori pjesë në ditëlindjen e Bes Kallakut, kryebashkiaku socialist zbulon a është gjobitur dhe kërkon falje publike

Kryebashkiaku socialist Erion Isai ka qenë pjesë e ditëlindjes së Bes Kallakut të organizuar në kushte pandemie për të cilën edhe u gjobit. Isai i ka kërkuar falje publikut si zyrtarë, duke thënë se si mik do t’i shkonte edhe 10 herë të tjera Besit.

“Ndjesë që dhashë një shembull të keq”, është shprehur kryebashkiaku, duke shtuar se gjobën e marrë e ka në zyrë.

SOURCEBulevard News
Previous articleMe fundin e 2020 merr fund edhe Brexit – Parlamenti britanik kthen në ligj marrëveshjen e Johnson
Next articleIbrahimoviç rikthehet në mes të janarit