Home Sport Morgan: Nëse City është skuadra më e mirë në botë, pse Arsenali...

Morgan: Nëse City është skuadra më e mirë në botë, pse Arsenali është 5 pikë përpara tyre?

Piers Morgan vuri në dyshim statusin e Manchester City si skuadra më e mirë në botë.

Pas 32 ndeshjeve të luajtura, Arsenali kryeson renditjen e Premierligës me 75 pikë.

Manchester City është i dyti me 70 pikë pas 30 ndeshjesh.

Sot skuadrat do të zhvillojnë një takim kokë më kokë në Mançester.

Previous articleRreh miliarda herë në jetë pa asnjë pushim, misteret e funksionimit të zemrës
Next articleRama dhe Sako mbajnë premtimin: Akademia e klubit të Manchester City dhe shkolla e tij e futbollit për fëmijët do të kenë në Durrës kampusin e tyre për rajon/ FOTOn