Home Politike Monika Kryemadhi me kitarë në dorë: Shijojeni jetën dhe jini të lumtur...

Monika Kryemadhi me kitarë në dorë: Shijojeni jetën dhe jini të lumtur si unë

Monika Kryemadhi, pasi ia dorëzoi partinë të shoqit, duket se tani po shijon jetën.

Tashmë ajo ka filluar e poston herë pas here në rrjetet sociale, video dhe foto të denja për një adoleshente.

Pas u shfaq në një video duke kërcyer e kënduar si një vajzë lozonjare, dje, në ditën e Krishtlindjes, Monika ka postuar një foto me kitarë në dorë, ndërsa shkruan: “Shijojeni jetën, jinni të lumtur”.

Nuk e dimë nëse Monika është duke kaluar një adoleshencë të dytë, apo krizën e mesomoshës!

Monika Kryemadhi me kitarë në dorë: Shijojeni jetën dhe jini

Previous article“Më shfrytëzonte për famë…”/Mikela Pupa habit me deklaratën e fundit për ish-partnerin!
Next articleTërbohet klubi i Al Nassr, jo vetëm Ronaldo, në shënjestër edhe ylli i Chelsea