Home Politike Momenti kur Rama largohet nga Presidenca pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë,...

Momenti kur Rama largohet nga Presidenca pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë, i shoqëruar nga eskorta

Mbledhja e Këshillit të Sigurimit ka përfunduar pas më shumë se një ore. I pari që është larguar nga Presidenca është kryeministri Edi Rama.

Ai ishte i pranishëm në mbledhjen e thirrur nga Presidenti Bajram Begaj bashkë me guvernatorin e Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, Kreun i SHISH, Oljan Kanushi, si dhe ministrat. Në videon e mëposhtme shihet momenti kur kreu i qeverisë Rama argohet nga Presidenca, i shoqëruar nga eskorta.

Previous articleAnketimi: Biden, Trump vepruan në mënyrë “të papërshtatshme” me dokumentat e klasifikuara
Next articlePërfshihet nga flakët azili në Kavajë, lëndohet një e moshuar, dyshohet se…