Home LifeStyle Modelja e njohur: Më vjen shumë turp që jam shqiptare, ne s’na...

Modelja e njohur: Më vjen shumë turp që jam shqiptare, ne s’na do asnjë komb tjetër

Modelja kosovare, Arbenita Ismajli, thotë se i vjen turp që është shqiptare.

Kjo, pasi sipas saj, shqiptarët janë njerëz që merren veç me thashetheme dhe kanë urrejtje ndaj njëri-tjetrit.

Ndaj sipas saj, asnjë popull tjetër nuk i do shqiptarët.

“Nganjëherë më vjen shumë turp që jam shqiptare, dhe e pyes veten pse shumica e popujve të tjerë nuk na duan.

Jam femra më e pavarur, vetëm punët e mia shikoj, nuk i bëj asnjërit keq me marr kaq shumë urrejtje prej vëllezërve dhe motrave shqiptare” – ka shkruar ajo.

Previous articleAnalisti rus: Prigozhin është gjallë dhe po planifikon të hakmerret ndaj Putinit
Next articleZi në familjen e Arta Dades, ish-ministrja socialiste humb nënën