Home LifeStyle Modelja e njohur: E gatshme të dal në takim me ‘këdo’ që...

Modelja e njohur: E gatshme të dal në takim me ‘këdo’ që më çon për darkë

Emily Ratajkowski ka zbuluar kërkesat që ka për të shkuar në një takim me një person.

Përmes një videolive, modelja foli hapur të mërkurën për kriteret: “Unë sapo u bëra sërish në beqare, duke kam vendosur të takohem me këdo që donte të më çonte në darkë.”

Ratajkoëski, e cila bëri kërkesë për divorc nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard vitin e kaluar, u shpreh “mirënjohëse që kjo periudhë e procesit të shërimit ka kaluar”.

Disa fansa të çmendur pas saj e morën videon si një ftesë për të siguruar një foto me modelen e tyre të preferuar.

“Mos fol më, sapo na rezervova një rezervim në Chili’s,” shkroi një person.

“Mami im më tha që mund të hamë darkë nëse dëshironi”, tha një tjetër me shaka.

Të tjerë e vlerësuan modelen 32 vjeçe, tepër të sinqertë në lidhje me sfidat në jetën e saj të dashurisë.

“Ju jeni më vërteta për këtë,” shkroi një përdorues.

“Ndihem sikur fiksimi im më në fund më ka hedhur sytë,” u shpreh një tjetër.

Previous articleZjarri te pallati në Tiranë, shoqërohet në polici administratori dhe mjeku që banonte në katin e fundit!
Next articleProbleme ligjore për djalin e presidentit amerikan, Hunter Biden paditet për tre akuza të lidhura me armët e zjarrit