Home Politike Meta: Shqipëria do të buçasë më 11 shkurt, kush ka foto me...

Meta: Shqipëria do të buçasë më 11 shkurt, kush ka foto me Ramën do ta grisë nga turpi

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta  iu bashkua thirrjes së Sali Berishës për të marrë pjesë në protestën që do të mbajnë më 11 shkurt.

“Kemi dakordësuar me z.Berisha që në 11 shkurt, ora 12:00, Shqipëria të buçasë. Uragan i jashtëzakonshëm. Shqiptarët e kanë të qartë se kush i ka qeverisur. Ky dihet kartela e tij, por ndryshimin se ndal dot.

Na ka gati në çdo kohë. çdo shqiptar që ka një fotografi me të se ka menduar që është lider global, do ti vijë turp dhe do e grisë atë fotografi me të”, deklaroi Meta.

Previous articleInflacioni në Eurozonë ulet në 8.5%, pse është lajm i mirë dhe për Shqipërinë
Next articlePse po çmontohen kaq vonë kamerat? Çuçi: Ka pasur një kamuflim nga bizneset. Policia po i jep mesazh krimit dhe shkelësve të ligjit