Home Politike Meta nxjerr grafikun: Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat...

Meta nxjerr grafikun: Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar në lidhje me të dhënat ku tregohen pagat minimale në rajon, ku Shqipëria renditet e fundit.

Në një reagim në ‘Facebook’ Meta thekson se në këtë situatë vendin e çoi korrupsioni i Rilindjes.

“Ja ku i çoi korrupsioni skizofrenik i “Rilindjes” pagat dhe mirëqenien e shqiptarëve!”, shkruan Meta.

 

324023734 3433321386938069 5859811530526155917 N
Previous articleMargariti: “Fondi i Teatrit për të Rinj” si mbështetje jo vetëm e brezit të ri të artistëve
Next articlePapa Françesku: Homoseksualiteti nuk është krim është mëkat, disa ligje janë gabim