Home Kronika Merrë flakë banesa në Tiranë, dyshohet rrjedhje gazi

Merrë flakë banesa në Tiranë, dyshohet rrjedhje gazi

Një banesë ka marrë flakë mbrëmjen e sotme në zonën e Yzberishtit. Mësohet se zjarri ka rënë në katin e dytë të një pallati, ndërkohë që dyshohet se shkak është bërë rrjedhja e një bombole gazi.

Fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar, por dëmet materiale janë të shumta. Në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikësit, të cilët po punojnë për shuarjen e flakëve.

Previous articleCovid-19/ “Moskufizimi i udhëtarëve nga Kina, vendim politik”, Tritan Shehu: Hoqën vizat për kinezët. Shembulli i Vuçiçit nga Serbia…
Next articleDëshmia tronditëse e ish-të internuarit: Në internim, vdiq babai, nëna, vëllai që e varrosëm pa veshje, por tmerri ishte me Lulen, 11 vjeçare që, u shua nga uria dhe fshati s’na la ta varrosnim