Home Kronika Merr flakë shtëpia muze e Çerçiz Topullit/ Rrezikohen edhe dy banesa të...

Merr flakë shtëpia muze e Çerçiz Topullit/ Rrezikohen edhe dy banesa të tjera

Shtëpia muze e Çerçiz Topullit në Dunavat të Gjirokastrës është përfshirë nga flakët.

Mësohet se nga zjarri rrezikohen edhe dy banesa të tjera.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit.

SOURCEBulevard News
Previous articleGazetari italian: Në Shqipëri, rasti i vetëm në botë që një kryeministër ka TV-në e tij
Next articleDPT: Deklarimi dhe pagesa e tatimit në burim, ja cili është afati i fundit për tatimpaguesit