Home LifeStyle Mediet angleze kritikojnë Ritën për stilin e veshjes

Mediet angleze kritikojnë Ritën për stilin e veshjes

critko2Ajo shumë shpesh e ka humbur shijen për modën dhe kjo ka bërë që shumë herë të bëjë zgjedhje të gabuara, shkruan sot Daily Mail.

Të mërkurën nuk kishte ndryshim për Rita Orën gjatë një konference për “C&A” në Sao Paulo të Brazilit.

22 vjeçja vazhdoi zgjedhjen e saj abstrakte të modës pasi kombinoi një palë vesh të maceve me një setër lëkure dhe një palë pantallona bardhë e zi.

Fatmirësisht veshët e saj ngjyrë ari u kombinuan vetëm me bizhuteritë e saj që kishin të njëjtën ngjyrë.

Previous articleMaqedoni, ambasadori britanik thirrje për zgjedhje të qeta në raundin e dytë
Next articleGati lista largimit të faturistëve dhe elektriçistëve nga puna, CEZ në kaos