Home Ekonomia Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat...

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera?

Sot, me 22 Janar 2023, nuk ka lëvizje tek monedhat e huaja.Dollari amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 107.8 lekë.

Euro blihet me 116 lekë dhe shitet 116.6 lekë. Paundi britanik sot blihet me 131.7 lekë dhe shitet me 132.7 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.6 lekë dhe në shitje me 82 lekë.

Previous articleParashikimi i motit për ditën e sotme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat
Next articleKëngëtarja e njohur bëhet pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, pritet me dashuri nga banorët