Home LifeStyle Me një foto të vetme, Kledi Kadiu na tregon sot se si...

Me një foto të vetme, Kledi Kadiu na tregon sot se si është raporti mes Elhaidas dhe Ledianit

Dancing with the Stars” programi më popullor i kërcimit që bëri bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë i kemi parë duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash.

Kryetari i jurisë  Kledi Kadiu  ka qenë një nga përkrahësit më të mëdhenj të Elhaida Danit dhe Ledian Agalliaj,  në rrugëtimin e tyre në spektakël, por duket se tashmë ata ruajnë një raport mjaft të mirë edhe pas përfundimit të “Dancing With The Stars”.

Së fundmi ata kanë postuar një foto teksa kanë qenë së bashku, duke e shoqëruar me fjalët: Ju përshëndesim.

Me një foto të vetme, Kledi Kadiu na tregon sot se si është

Previous articleUrdhëroi ekzekutimin në mes të Tiranës të biznesmenit të njohur, SPAK kërkon burgim të përjetshëm për autorin: Të vuajë dënimin në burg të sigurisë së lartë
Next articleNesër 12 vjetori i ’21 janarit’, Balla thirrje prokurorisë së Përgjithshme dhe të Tiranës: Dosja e vrasjes së Aleks Nikës t’i kalojë SPAK-ut