Home LifeStyle “Më kanë rënë në qafë! Të ndalojnë kot”, Kejvina Kthella reagon ashpër...

“Më kanë rënë në qafë! Të ndalojnë kot”, Kejvina Kthella reagon ashpër ndaj policisë

Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e mesazhe me Redjan Rrajën, personin që u arrestua nsi një nga autorët e  atentatit ndaj prokurorit Ndoja.

Modelja Kejvina Kthella ka shprehur dje mllefin që ndjen ndaj efektivëve të policisë. E ftuar në emisionin “E diell”, modelja u është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarëve, ku njëra prej tyre ka qenë për policët.

Referuar përgjigjeve, modelja mesa duket i paska marrë inat efektivët blu pas arrestimit të të dashurit të saj Redjan Rrajës.

“Çfarë mendon kur shikon policët vërdallë?”- e pyet Ervin Kurti.

“Çfarë mendoj unë kur shikoj policët….pff mendoj që bëjnë shumë xhiro vërdallë në Bllok. Të ndalojnë kot…,”- tha Kthella.

“Të kanë rënë në qafë policët domethënë?”, e pyeti sërish Kurti.

Previous articleDy vëllezër nga Kosova dhurojnë 180 mijë franga për të prekurit nga tërmeti
Next articleBasha nga Manza e Durrësit: Me dhjetra familje, fëmijë të mitur, të sëmurë e të moshuar jetojnë në kushte mizerabël në çadra