Home LifeStyle Me forma bombastike, njihuni me bjonden më “të nxehtë” të Instagramit/ FOTO

Me forma bombastike, njihuni me bjonden më “të nxehtë” të Instagramit/ FOTO

Kajla Simons është një nga vajzat më “të zjarrta” të Instagramit dhe kjo fal formave të saj bombastike, vithe të rrumbullakosura si dhe tipare mjaft tërheqsëse.

Simons numëron rreth 1 milionë ndjekës në Instagram dhe mijëra e mijëra pëlqime në postimet e saj ku nuk stepet të tregojë format e saj tëpeër joshëse.

Simons di përherë të provokojë dhe të lerë pa fjalë ndjekësit me linjat e saj. Më poshtë do të gjeni disa nga fotot më të “nxehta” të Simons.

Previous articleShpërthen granata në Librazhd, 3 të plagosur
Next articleMarrëveshja pa “firma” e Albinit për Vetëvendosjen serbe në Kosovë!