Home Politike Me dy gishta dhe në sfond kalanë e Rozafës, Meta përshëndet: Si...

Me dy gishta dhe në sfond kalanë e Rozafës, Meta përshëndet: Si Shkodra e 6 marsit do të jetë e gjithë Shqipëria më 14 maj

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka përshëndetur mëngjesin e sotëm nga Shkodra.

Me dy gishtat lart dhe në sfond kalanë e Rozafës, Meta deklaron se si Shkodra e 6 Marsit do të jetë e gjithë Shqipëria më 14 maj.

“Mirëmëngjes miq nga kalaja e pamposhtur e demokracisë dhe e pluralizmit. Si Shkodra e 6 Marsit do jetë e gjithë Shqipëria më 14 Maj. BashkëFitojmë!”, shkruan Meta.

Previous articleSkadon urdhri ekzekutiv, kaos në kufirin SHBA-Meksikë, mijëra azilkërkues meksikanë tentojnë të hyjnë në “tokën e premtuar”
Next articleZgjedhjet lokale/ Fëmijë të mitur shëtisin rrugëve të Kavajës me makinat e kandidatit të “PS”