Home Politike Mbyllet numërimi në Krujë, PS fiton bashkinë

Mbyllet numërimi në Krujë, PS fiton bashkinë

Në Bashkinë e Krujës është mbyllur numërimi dhe është shpallur fitues socialisti Artur Bushi.

Lajmi në përditësim…

Previous articleCelibashi kërkon prezencën e policisë në një KZAZ, urdhërohet pezullimi i numërimit në Kurbin
Next articleNeveria që la pas tradhtia e Sali Berishës!