Home Kronika Mbledhja me KLGJ, Ibrahimi: Harta e re gjyqësore, komplekse për punën e...

Mbledhja me KLGJ, Ibrahimi: Harta e re gjyqësore, komplekse për punën e magjistratit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe Këshilli i Lartë Gjyqësor kanë zhvilluar ditën e sotme një mbledhje të përbashkët vjetore, ku kanë bërë një përmbledhje të punës së tyre për këtë vit që po lëmë pas.

Në fjalën e mbajtur në këtë konferencë, kreu i KLP, Gent Ibrahimi, u shpreh se harta e re gjyqësore e miratuar ditën e djeshme është tejet komplekse për punën e magjistratit.

Gent Ibrahimi: Këto mbledhje i shërbejnë punës tonë të përbashkët.

Previous articleMbi 29 mijë persona/ Dyndje udhëtarësh në Portin e Durrësit për festat e fundvitit
Next articleTërmeti trondit Kretën, lëkundjet ndjehen edhe në disa qytete egjiptiane