Home LifeStyle Mançester- Real, dueli i bukurosheve

Mançester- Real, dueli i bukurosheve

dueli-i-bukurosheve-3Sonte do të zhvillohet ndeshja e kthimit e Ligës së Kampioneve ndërmjet Mançester Junajtid dhe Real Madrid. Në fotot e mëposhtme janë disa arsye të mira se përse futbolli njihet si një “Lojë e Bukur”. Në Old Trafford do të përballen disa prej lojtarëve më të mëdhenj në botë, por po ashtu do të jetë një sfidë ndërmjet bukurosheve të tyre. Tabloidi britanik The Sun e ka publikuar listën e yjeve të futbollit, së bashku me të dashurat apo bashkëshortet e tyre. Sigurisht listën e kryeson e dashura e Kristiano Ronaldos, Irina Shayk, e cila ka po ashtu këmbët më të bukura.

Previous articleMurat Jashari: Duhet të kemi të qartë se çka mund të negociohet
Next articleReferendumi për tre ligjet, Bregu: Qeveria e vendosur për nismën. Do ia them në sy Stefan Fyle-s