Home Aktualitet Manastirliu jep lajmin nga QSUT: Foshnja 12 ditëshe kalon me sukses ndërhyrjen...

Manastirliu jep lajmin nga QSUT: Foshnja 12 ditëshe kalon me sukses ndërhyrjen delikate në zemër

Një tjetër ndërhyrje delikate në zemër është kryer në QSUT. Lajmi është publikuar nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu përmes një postimi në facebook.

Ndërhyrja është kryer ndaj një vogëlushi vetëm 12 ditësh, i cili fatmirësisht tashmë gëzon shëndet të plotë.

Postimi i plotë:
Një tjetër ndërhyrje delikate në zemër tek një fëmijë vetëm 12 ditësh është kryer me sukses nga ekipi i talentuar i kardiokirurgjisë në QSUT, ku puna vijon pa u ndalur, megjithë situatën e vështirë të epidemisë.

Erzani i vogël gëzon shëndet të plotë

Histori suksesi

Një tjetër ndërhyrje delikate në zemër tek një fëmijë vetëm 12 ditësh është kryer me sukses nga ekipi i talentuar i kardiokirurgjisë në QSUT, ku puna vijon pa u ndalur, megjithë situatën e vështirë të epidemisë.? Erzani i vogël gëzon shëndet të plotë??#KrenarePërMjekët

Posted by Ogerta Manastirliu on Saturday, August 29, 2020

SOURCEbulevard news
Previous articleBurrat nuk e kuptojnë ende thellësinë e pabarazisë gjinore në punë
Next articleShifrat/ Importuesit e detergjentit dhe sapunit përfitime rekord nga pandemia