Home Kronika Makina përplas për vdekje një grua në Tiranë

Makina përplas për vdekje një grua në Tiranë

Më datë 01.03.2023, në aksin rrugor Tiranë-Durrës, dyshohet se shtetasi E. D., 28 vjeç, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasen E. S., rreth 40 vjeçe, e cila si pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariat, për kryerjen e veprimeve procedurale. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Previous articleRudina Xhunga: Pallatet e vjetra dhe bosët e rinj!
Next articleHaradinaj: Kurti veçse e ka pranu Asociacionin, duhet të ketë kujdes me statutin