Home Kronika Makina përfundoi në Lumin Shkumbin, shpëtohen dy prej të aksidentuarëve, në kërkim...

Makina përfundoi në Lumin Shkumbin, shpëtohen dy prej të aksidentuarëve, në kërkim 3 të tjerët

Njerëz që ndaluan për të ndihmuar, policë dhe zjarrfikës të gjithë të kapur dorë për dore si “një zinxhir prej mishi” për të shpëtuar dy prej të aksidentuarëve, makina e së cilëve përfundoi në Lumin Shkumbin mëngjesin e sotëm.

Ky është momenti kur dy prej të bllokuarve arrin të dalin. Sipas informacioneve të mbërritura në redaksinë e Report Tv, në makinë kanë qenë edhe tre persona të tjerë, të cilët janë ende në kërkim.

SOURCEBulevard News
Previous articleVështirësitë nga pandemia dhe numri i aplikimeve, ministria Margariti: Fituesit e projekteve më 10 shkurt
Next articleKomedia “Hamami i Grave” vjen në datat 2, 3, 4, 5, ora 18.oo, në Teatrin “Aleksandër Moisiu” në Durrës