Home LifeStyle Magdalena Frackowiak, modelja “hot” e “Victoria Secret”

Magdalena Frackowiak, modelja “hot” e “Victoria Secret”

largea_magdalena1359304914Ajo bën pjesë në grupin e modeleve të shtëpisë së famshme të modës “Victoria Secret”. Bëhet fjalë për Magdalena Frackowiak, e cila ka bërë një set fotosh me të brendshme në St Barts. 28-vjeçarja ka treguar linjat e saj të mrekullueshme, ndërsa shfaqet mjaft e ëmbël dhe e lezetshme me mimikën e saj.

Previous articleSchulz: Njohja e Kosovës nga Serbia, kusht për anëtarësim
Next articleShkup, shqiptarët protestuan kundër Daçiçit